پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رییس سازمان حج و زیارت با عتبه علوی(ع) در نجف اشرف +تصاویر

دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رییس سازمان حج و زیارت با عتبه علوی(ع) در نجف اشرف +تصاویر
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، رییس سازمان حج و زیارت و تنی چند از دست اندرکاران سازمان و بعثه مقام معظم رهبری با «عیسی محمدصالح خرسان» رییس عتبه مقدس علوی(ع) دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب ، آقای سید عباس حسینی و تنی چند از دست اندرکاران ستاد اربعین سازمان حج و زیارت عصر امروز چهارشنبه با رییس عتبه علوی دیدار و گفتگو کردند.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رییس سازمان حج و زیارت در این دیدار صمیمانه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی ، حضور جمعیت عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت را در شهرهای زیارتی عراق به ویژه نجف اشرف و کربلای معلی بی نظیر دانستند.
دست اندرکاران حج و زیارت کشورمان از خدمات بی نظیر مردم مهمان نواز عراق ، عتبه علوی و سایر عتبه های کشور عراق بابت پذیرایی خالصانه تشکر کردند.
رییس عتبه علوی هم ضمن خوش آمد گویی به مسئولان سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری ، حضور میلیونی زایران ایرانی را مثال زدنی دانست و نقش مردم دو کشور در برپایی این شکوه و عظمت را مهم دانست.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و هیئت همراه و همچنین آقای سید عباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت و تنی چند از دست اندرکاران صبح امروز وارد نجف اشرف شدند.
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.