پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت ساعتی پیش وارد فرودگاه مدینه شد

رئیس سازمان حج و زیارت ساعتی پیش وارد فرودگاه مدینه شد
مهندس اوحدی ظهر امروز وارد فرودگاه مدینه منوره شد.
به گزارش حج نیوز از عربستان، مهندس سعید اوحدی معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت به همراه حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت  ساعت 13 (به وقت مدینه) امروز جمعه 29/06/92 وارد فرودگاه مدینه شد.
وی که به منظور پیگیری امور زائران حج سالجاری و مدیریت و هدایت روند اجرایی حج سالجاری به سرزمین وحی سفر کرده است، در فرودگاه مدینه منوره مورد استقبال مسئولین عربستان سعودی، همچنین رسولی محلاتی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان، سرکنسول کشورمان در جده، مسئولان ارشد مرکز پزشکی، فرهمند رییس ستاد مدینه منوره، غلامرضا رضایی رئیس دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عربستان و جمعی از مسئولین ستادهای اجرایی حج سالجاری قرار گرفت.
قرار است مهندس اوحدی طی روزهای آینده با حضور و بازدید از بخش های مختلف ستادها و واحدهای اجرایی و خدماتی مکه و مدینه و مشاعر مقدس در حج امسال عنان خدمات رسانی به زائران و میزان آمادگی بخشهای مختلف اجرایی و خدمتگزار در حج تمتع سالجاری را بر عهده گیرد.

گفتنی است این خدمات از ماه ها قبل برنامه ریزی شده و به موقع با هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و دستگاه ها و دوایر مرتبط ایرانی و سعودی به مرحله اجرا در می آید.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.