پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار کاروان قرآنی اعزامی به سرزمین وحی با رئیس سازمان حج و زیارت

دیدار کاروان قرآنی اعزامی به سرزمین وحی با رئیس سازمان حج و زیارت
اعضای کاروان قرآنی اعزامی به سرزمین وحی با رئیس سازمان حج و زیارت دیدار کردند.
به گزارش حج نیوز از مدینه منوره، کاروان قرآنی اعزامی به سرزمین وحی امشب (92/07/06) در هتل قصرالدخیل مدینه منوره با مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت دیدار کردند.
مهندس اوحدی در این دیدار گفت: گاهی مشغله های زندگی‌ مادی ما را از توفیقات و نعماتی که خداوند به ما عنایت کرده و می تواند زمینه تحول درونی را در دیگران را فراهم کند،  غافل می نماید.
وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) افزود: اگر خداوند نعمتی به انسان عطا ‌کند، ما بقدری که نسبت به آن نعمت شناخت قلبی پیدا کرده‌ایم، شکرگزار آن خواهیم بود.
رئیس سازمان حج و زیارت بیان داشت: معانی و مفاهیم ارزنده قرآن کریم با تلاوت زیبای شما تجلی پیدا خواهد کرد  و با توفیقی که خداوند به شما ارزانی داشته، می توانید با صوت زیبایتان درون انسان‌ها را متحول کنید.
وی ادامه داد: شما در سرزمینی به تلاوت قرآن می‌پردازید که قرآن در آنجا نازل شده است، پس لازم است از فرصت پیش آمده در جهت اثرگذاری بیشتر کلام خداوند در قلوب ضیوف الرحمان بهره‌جویی نمایید.
احمدی سرگروه کاروان قرآنی در ابتدای این دیدار گفت: همه ساله تعدادی از برگزیدگان و نخبگان قرآنی کشور در قالب کاروان قرآنی(کاروان نور) در موسم حج به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.
وی افزود: کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع امسال، جوانترین و تحصیلکرده‌ترین  کاروان قرآنی اعزامی طی سال‌های اخیر است و قاریان اعزامی جزء بهترین قاریان و مؤذنین کشور هستند.


روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.