پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بازگشت نخستین گروه از حجاج مدینه بعد به کشور

بازگشت نخستین گروه از حجاج مدینه بعد به کشور

مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از بازگشت نخستین گروه از کاروان‌های مدینه بعد از فرودگاه مدینه منوره به میهن اسلامی خبر داد.

به گزارش حج نیوز از مکه مکرمه، حسن سرخوش مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اعلام این خبر گفت: اولین گروه از کاروان‌های مدینه بعد ساعت 7:50 صبح امروز شنبه چهارم آبان 92 با پرواز 5059 شرکت هواپیمایی ماهان، مدینه را به مقصد فرودگاه بین المللی مهرآباد ترک کردند.

وی افزود: پروازهای برگشت حجاج ایرانی از فرودگاه مدینه منوره از صبح امروز آغاز و تا 18 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت. همچنین روند پروازهای برگشت زائران ایرانی از فرودگاه جده که از 28 مهرماه 92 آغاز شده است، 11 آبان ماه به پایان خواهد رسید.

سرخوش ادامه داد: عملیات بازگشت حجاج ایرانی به کشور با 182 پرواز به کشور انجام خواهد گرفت که نیمی از پروازها از فرودگاه مدینه منوره و بقیه از فرودگاه جده صورت خواهد پذیرفت.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت اضافه کرد: دومین کاروان جانبازان سرافراز کشورمان ساعت 10 دقیقه بامداد فردا یکشنبه پنجم آبان با پرواز 5019 شرکت هواپیمایی ماهان از فرودگاه جده عازم میهن اسلامی خواهند شد.

وی در انتها به حجاج عزیز کشورمان در خصوص سوغات بردن آب زمزم تأکید کرد: زائرانی که با پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و ماهان عازم کشور می‌شوند، لازم است بطری‌های آب زمزم تهیه شده را 36 ساعت قبل از پرواز همراه با بارشان در هتل محل اقامت تحویل دهند. همچنین زائرانی که با پروازهای سعودی ایرلاین به کشور بازخواهند گشت، بایستی آب زمزم تهیه شده را به قسمت بار فرودگاه مدینه منوره یا جده تحویل نمایند.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.