پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سی میلیون ریال سعودی صرفه جویی در بخش اسکان حج آینده

سی میلیون ریال سعودی صرفه جویی در بخش اسکان حج آینده

رييس سازمان حج وزيارت به فعاليت كارگروه مسكن در حج سالجاري اشاره كردو گفت با بررسي‌هاي كارشناسي ۱۹ ساختمان محل اسكان زائران كه داراي كيفيت نازلي بودند كنار گذاشته شد و تا كنون ۳۰ ميليون ريال سعودي در بخش مسكن سال آينده صرفه جويي شده است.

به گزارش حج نیوز، سعيد اوحدي در نخستين جلسه شوراي برنامه ريزي و هماهنگي حج و زيارت پس از حج تمتع، گفت: همان گونه كه نماينده ولي فقيه اظهار داشتند، بايد نگاهمان به عمليات حج، نقادانه باشد و كارگروه هايي كه با توصيه و مشورت سرپرست حجاج ايراني تشكيل شده لازم است با آسيب شناسي عمليات حج، راهكارهايي رو به جلو ارائه دهند.

وي به فعاليت كارگروه مسكن در حج سالجاري اشاره كردو گفت با بررسي‌هاي كارشناسي ۱۹ ساختمان محل اسكان زائران كه داراي كيفيت نازلي بودند كنار گذاشته شد و تا كنون ۳۰ ميليون ريال سعودي در بخش مسكن سال آينده صرفه جويي شده است.

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت در پايان، تدوين منشور حقوق زائران، تقويت بانك اطلاعاتي در تمامي حوزه ها، طراحي سازوكار براي شفاف سازي در كليه خريدها و هزينه‌ها و تعيين رقم واقعي هزينه‌هاي حج را مورد تاكيد قرار داد.

در اين جلسه مقرر شد كارگروه هاي قيمت گذاري، حمل و نقل، تغذيه و تداركات، مسكن، بهداشت ودرمان، منابع انساني و امورفرهنگي جلسات را ادامه داده و ظرف سه هفته آينده نتايج كار خود را به شوراي برنامه ريزي حج و زيارت ارائه دهند.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.