پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد

کاهش 15 درصدی هزینه سفر به عتبات مشمول اعزام های نوروزی نمی شود

کاهش 15 درصدی هزینه سفر به عتبات مشمول اعزام های نوروزی نمی شود
سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: کاهش 15 درصدی هزینه سفر به عتبات که میان وزارت گردشگری عراق و سازمان حج و زیارت توافق شده، مشمول اعزام های نوروزی نمی شود.

محسن نظافتی در گفت وگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت افزود: توافق صورت گرفته میان سازمان حج و زیارت و وزارت گردشگری عراق مبنی بر کاهش 15 درصدی هزینه های سفر به عتبات نیازمند تصویب هیات دولت عراق است و این مساله زمان می برد.


وی گفت، پیش ثبت نام اعزام های نوروزی عتبات عالیات از 12 تا 22 بهمن ماه انجام می شود.


به گفته نظافتی، متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام تعطیلات نوروز می توانند در زمان اعلام شده به سامانه http://atabat.haj.ir  مراجعه کرده و نام نویسی کنند.


سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت افزود: نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام اعزام های نوروزی عتبات عالیات 24 بهمن ماه در این سامانه اعلام می شود و متقاضیان می توانند بر اساس اولویت های اعلامی در کاروان ها نام نویسی کنند.


نظافتی از افزایش 40 درصدی اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: دوره جدید عتبات که اعزام های نوروزی را نیز شامل می شود از 21 اسفند سال جاری آغاز می شود و تا پایان خرداد سال آینده (1393) ادامه خواهد داشت.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.