پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني وارد مكه شد

نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني وارد مكه شد

حجت‌الاسلام والمسلمين قاضي عسكر، نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني در ساعات پاياني دوشنبه شب، چهارم فروردين، وارد مكه مكرمه شد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني حج از مكه مكرمه، نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج كشورمان در بدو ورود، مورد استقبال حجج اسلام خادمي، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در مكه مكرمه، عسكري كارشناس مسئول فرهنگي بعثه، قرباني كارشناس مسئول امور روحانيون، مظاهري و جمعي از مديران و مسئولان بعثه مقام معظم رهبري در مكه مكرمه و همچنين دست‌اندركاران عرب هتل «دار هادي» قرار گرفت.

همچنين جمعي از زائران ايراني با حضور در سالن انتظار هتل بزرگ دارهادي، ورود نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني به مكه مكرمه را خوشامد گفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر، ۲۹ اسفند وارد مدينه منوره شد و طي ۵ روز اقامت در اين شهر، علاوه بر ديدار با نمايندگان مراجع عظام تقليد، روحانيون و بانوان مبلغه، با شركت در آئين دعاي كميل و دعاي ندبه، به ديدار با زائران پرداخت.

نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني قرار است در مكه مكرمه با روحانيون، اعضاي ستاد، مديران ثابت و زائران حرم شريف الهي ديدار كند.

بازديد از برخي هتل‌ها، مركز پزشكي حج در مكه و آشپزخانه متمركز زائران در اين شهر از ديگر برنامه‌هاي حضور ۵ روزه حجت‌الاسلام قاضي عسكر خواهد بود.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.