پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

اعزام های عمره از نیمه گذشت

اعزام های عمره  از نیمه گذشت
روابط عمومی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مرحله دوم اعزام زائران ایرانی به عمره مفرده جاری از امروز هشتم فروردین ماه جاری آغاز می شود، اعلام کرد: در مجموع در مرحله  نخست عمره جاری  440 هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف می شوند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد:از ابتدای آغاز اعزام های مرحله نخست عمره جاری ( 26 آذر ماه سال 92) تا کنون بیش از 440 هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف شده اند و خوشبختانه هیچ مشکل خاصی وجود نداشته است.

روابط عمومی  سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله دوم اعزام های عمره مفرده جاری از امروز هشتم فروردین ماه خبر داد که این مرحله از اعزام های عمره نیز تا پنجم تیر ماه امسال ادامه خواهد داشت.

گفتنی است  در مجموع در عمره 93-92 حدود 830 هزار زائر ایرانی به سرزمین وحی اعزام می شوند که نسبت به سال گذشته 67 درصد افزایش دارد.

هم اکنون روزانه هفت هزار ویزا از طریق کنسولگری های عربستان در تهران و مشهد مقدس برای زائران ایرانی صادر می شود.

بنابر اعلام سازمان حج و زیارت روزانه 14 پرواز و در هفته 100 پرواز از 20 ایستگاه پروازی کشور به سمت فرودگاه های مدینه منوره و جده انجام می شود.

هم اکنون مدت اقامت زائران ایرانی در عربستان سعودی، 10 روز است که این مدت در ماه مبارک رمضان به 16 و 21 روز افزایش می یابد.

هزینه سفر به عمره مفرده جاری نسبت به سال گذشته حدود 15 درصد کاهش یافته و بر این اساس هزینه سفر به عمره جاری یک میلیون و 700 هزار تا دو میلیون و 800 هزار تومان است.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.