پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت به استان فارس سفر کرد

رئیس سازمان حج و زیارت به استان فارس سفر کرد

رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولین این سازمان جهت شرکت در همایش مدیران آموزش مراکز علمی کاربردی حج و زیارت و دیدار با کارگزاران زیارتی استان فارس و بازدید از دفتر حج و زیارت فارس به این استان سفر کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از شیراز، در روز پنج شنبه 28فروردین ماه 93 شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران، میزبان ریاست سازمان حج وزیارت کشور و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آزاده سرافراز جناب آقای مهندس اوحدی و هیات همراه بود.

مهندس اوحدی بمنظور دیدار با کارگزاران حج وزیارت فارس و شرکت در همایش مدیران آموزش مراکز علمی کاربردی حج و زیارت سراسر کشور راس ساعت 9 صبح پیج شنبه از طریق فرودگاه شهید آیت اله دستغیب شیراز وارد شد و با استقبال  مسئولین ، مدیریت حج وزیارت استان ، همکاران و مدیران حج تمتع و دفاتر شرکتهای زیارتی و پیشکسوتان عرصه حج و زیارت استان  با حضور خود در همایش دو روزه مدرسان و روسای مراکز آموزش کارگزاران موجب رونق این محفل علمی شدند .

در این همایش ابتدا حجت الاسلام و المسلمین شهسواری مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان ضمن برشمردن فرازهایی از فضائل تعلیم وتربیت به حساسیت و اهمیت  آموزش کارگزاران اشاره  و رهنمودهای لازم را به حاضرین ارائه کرد.

در ادامه این مراسم آقای محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان حج و زیارت نیز ضمن تأکید بر تداوم و استمرار آموزشهای کاربردی بر استفاده از روش های نوین و به روز بودن عملیات آموزش، نقطه نظرات ارشادی خود را با حاضرین در میان گذاشتند.

در ادامه مراسم مهندس اوحدی  ضمن بر شمردن مبانی علمی و دینی در خصوص ارزش و جایگاه آموزش، نکات ظریفی را به حضار یادآوری کرد و گفت : در صورتیکه عملیات آموزش منجر به استفاده بهتر زائرین از فضای معنوی زیارت گردد، حتما موجب  پیشرفت معنوی کارگزاران نیز خواهد بود.

در ادامه برنامه ریاست سازمان و همراهان با حضور در سالن آمفی تئاتر جمعیت هلال احمر فارس در جمع کارگزاران و پیشکسوتان حوزه حج و زیارت حضور یافتند و پس از استماع تلاوت قرانی مجید ، مدیحه سرایی مداح اهل بیت ،خوش آمد گویی مدیر حج وزیارت استان فارس ، با دقت نظر  به صحبتهای تعدادی از کارگزاران و مدیران که درخواست ارائه مطلب نموده بودند گوش فرا داده و پس از آن به سخنرانی پرداختند.

پس از پرسش و پاسخ حضار که معاونین و مدیران ارشد سازمان حج  بصورت جمعی شنونده و پاسخگو بودند جلسه را به اتمام رسانده و بمنظور زیارت حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع)  وارد صحن مطهر و نورانی شدند و با تولیت آستان احمدی و محمدی شاهچراغ دیدار کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.