پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

شب گذشته ؛

بارش شدید باران در مکه، زائران بیت الله الحرام را غافلگیر کرد

بارش شدید باران در مکه، زائران بیت الله الحرام را غافلگیر کرد
شب گذشته بارش شدید باران در مکه مکرمه ، باعث جاری شدن سیل در برخی از خیابانهای این شهر و غافلگیری زائران شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، بارش شدید باران رحمت الهی در شهر مکه در شب گذشته باعث جاری شدن سیل در برخی از خیابان های این شهر و غافلگیری زائران و شهروندان مکه شد.

بر اساس این گزارش، شب گذشته  بارش باران شدید در مکه مکرمه زائرانی را که مشغول طواف و راز و نیاز در مسجد الله الحرام بودند، غافلگیر کرد اما زائران از طواف و راز و نیاز خود دست نکشیدند و کسانی که شاهد بارش باران بر بیت الله الحرام بودند از دیدن این صحنه به وجد آمده و ندای الله اکبر سر دادند.

بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی از خیابان های مکه مکرمه  که حدود یک ساعت و نیم بطول انجامید، مشکلاتی برای تردد زائران و شهروندان شهر مکه ایجاد کرد اما در عین حال با همت و تلاش دلسوزانه همکاران بخش حمل و نقل ستاد مکه مکرمه خدمات رسانی به زائران ایرانی متوقف نشد و عمره گزاران ایرانی در سریع ترین زمان ممکن به هتلهای محل اقامتشان انتقال داده شدند.

مکه مکرمه دارای آب و هوایی گرم و خشک است و ندرتاً در آن شهر باران می بارد، از این رو بارش باران در این شهر صحنه های زیبا و بیادماندنی را به نمایش می گذارد. زیباتر از همه قطره های بارانی است که در این میان از آسمان به زمین می آیند تا بر آستان حرم امن الهی بوسه زنند.


حامد ایلخانی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.