پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

غلامرضا رضایی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت:

خريد و فروش فيش‌هاي حج عمره ممنوع است

خريد و فروش فيش‌هاي حج عمره ممنوع است

 معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به نزدیک شدن ایام اعزام زائران عمره مفرده تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است.
غلامرضا رضایی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت داشت: موضوع خرید و فروش فیش‌های حج عمره که در همه جای شهر در قالب تراکت، آگهی‌های جراید و روزنامه‌ها مشاهده شده است که به طور کلی نقل و انتقال فیش‌های حج عمره ممنوع است.

وی گفت: تعدادی کلاهبردار هستند که به وسیله این کار سر مردم را کلاه می‌گذارند. ما روزانه بیش از 10 مراجعه کننده به سازمان حج و زیارت داریم که احقاق حق می‌خواهند بکنند که ما فیش‌های خود را فروخته‌ایم و سرمان را کلاه گذاشته‌اند.

غلامرضا رضایی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: واگذاری فیش به هیچ وجه به غیر ،مجاز نیست و فقط به افراد درجه یک خانواده و بستگان طراز اول مجاز است.

رضایی بیان کرد: در حال حاضر دلالان خرید و فروش فیش‌های حج در شهر فعالیت می‌کنند و فیش‌ها را از مردم خریداری کرده و به آنها وعده‌های پول‌های کلان می‌دهند.

وی افزود: این دلالان با این کار مبلغ فیش‌های حج عمره و حج تمتع را افزایش می‌دهند که با این کار هم فروشنده  فیش خود را از دست می‌دهد و هم فیش را از فروشنده گرفته‌اند که در نهایت آن فروشنده نه راه پس دارد و نه راه پیش و سپس با مراجعه به مراجع قضائی وسازمان حج و زیارت برای حل مشکلشان اقدام می نمایند، که متاسفانه کاری از دست ما هم ساخته نیست.

وی تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است.

مجید عبداللهی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.