پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بیانیه سازمان حج و زیارت به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه سازمان حج و زیارت به مناسبت روز جهانی قدس
سازمان حج و زیارت با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی خواستار حضور پرشکوه ملت همیشه در صحنه در راهپیمایی روز جهانی قدس شد.

در متن بیانیه سازمان حج و زیارت به مناسبت روز جهانی قدس آمده است : روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است  .

این روزها غزه به عنوان نماد مقاومت امت اسلامی در جهان، رمضان خونینی را پشت سر می گذارد و دیگر بار قتل عام مردم ، زنان و کودکان ماهیت وحشیانه  رژیم جعلی صهیونیستی را به نمایش درآورده است.

امروز شاهدیم در حالی که هزاران نفر از مسلمانان ساکن نوار غزه  در نتیجه جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در محاصره به سر می‌برند و هر روز عده‌ زیادی شهید، مجروح و یا آواره می‌شوند، مدعیان دروغین حقوق بشر که خود از حامیان اصلی این رژیم غاصب هستند، در سکوتی مرگبار بسر می برند اما این بار نیز با عزم مردم مظلوم غزه و  پشتیبانان مقاومت با امید به وعده الهی و توکل به او ، شکستی دیگر برای رژیم صهیونیستی رقم خواهد خورد.

خادمان ضیوف الرحمان در سازمان حج و زیارت و کارگزاران زیارتی سراسر کشور، ضمن دعوت به حضور پرشور ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس ، همنوا با مسلمانان و آزادگان سراسر جهان روز قدس امسال با صلابت هرچه تمام‌تر به پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین بویژه مسلمانان غزه در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی ، فریاد انزجار از این رژیم غاصب و حامیانش را سرخواهند داد.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.