پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

معاون سازمان حج و زیارت خبر داد؛

مدت اقامت برخی از زائران خانه خدا در مدینه ۸ روزه می‌شود

مدت اقامت برخی از زائران خانه خدا در مدینه ۸ روزه می‌شود
معاون سازمان حج و زیارت گفت: براساس زمان پروازهای حجاج به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که برخی از زائران یک روز بیشتر در مدینه اقامت داشته باشند اما این موضوع برای تمام زائران نیست چون بحث اسکان در مدینه بسیار فشرده است. -

ناصر خدر نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به اینکه اعزام زائران خانه خدا از 14 شهریور ماه آغاز می‌شود جلسات توجیهی در 7 منطقه کشور برگزار شده است که مسئولان در زمینه‌های مسکن، کارگزاران، امداد و پیگیری و طرح قربانی جهت توجیه مدیران به 7 منطقه کشور سفر کردند و برای مدیران جلسات توجیهی برگزار کردند.


وی ادامه داد: امروز این جلسه در تهران و استان‌های همجوار برگزار شد و در کنار این موضوع مدیران کاروان‌های استان تهران را بعد از ظهر برای بازدید میدانی و توجیه مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به آنجا خواهیم برد تا کلیه مدیران با مسیر تعبیه شده آشنا شوند.


معاون سازمان حج و زیارت ادامه داد: با توجه به اینکه برای اولین بار است که پروازها از فرودگاه امام خمینی(ره) انجام می‌شود باید مدیران کاروان‌ها را نسبت به مسیر توجیه کنیم و امیدوار هستیم در این مدت با مشکلاتی مواجه نشویم.


معاون سازمان حج و زیارت افزود: چون مدت اقامت برخی از زائران ما در مکه زیاد است براساس زمان پرواز برخی از زائران و برنامه‌ای که برای زائران داریم فضا را ایجاد کردیم که درصورت امکان برخی از زائران یک روز بیشتر در مدینه اقامت داشته باشند اما این موضوع برای تمام زائران نیست چون بحث اسکان در مدینه بسیار فشرده است و زمان اسکان برای بقیه زائران همان 7 روز است.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.