پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آغاز اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از اول آبان ماه

آغاز اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از اول آبان ماه
معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از آغاز اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از اول آبان ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: با توجه به اعلام رفع منع اعزام زميني به عتبات عاليات از سوي سازمان حج و زيارت و بازگشايي سفرهاي زميني، ستاد در نظر دارد از ۱ آبان ماه تا ۱۰ دي ماه۹۳ (ايام مصادف با محرم و صفر) كاروان هايي از دانشجويان را به عتبات عاليات اعزام نمايد.

زارع تصريح كرد: با توجه به تقاضاي زياد زائرين عمره گزار سال ۹۳ مبني بر اعزام به عتبات، اين دانشجويان مي‌توانند با هماهنگي با مدير كاروان خود، در قالب كاروان عمره خود، راهي عتبات عاليات شوند.


وي ادامه داد: با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با بانك تجارت مبلغ يك ميليون تومان وام براي زائرين در نظر گرفته شده است كه روش دريافت آن متعاقبا از سايت لبيك به زائرين اطلاع رساني خواهد شد.


زارع گفت: اعزام‌ها به دو صورت زميني و هوايي است و با توجه به درخواست‌هاي زياد در زمان‌هاي خاص مانند تاسوعا و عاشورا و اربعين حسيني اولويت با استان هايي است كه هر چه زودتر ظرفيت كارواني خود را تكميل و به ستاد اعلام كنند.


معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: اين طرح ويژه دانشجويان مجرد و متاهل عمره گزار سال ۹۳ و اساتيد است و متقاضيان از ۳۰ شهريور تا ۴ مهرماه فرصت دارند به دفاتر ستاد در استان‌ها مراجعه و درخواست تشرف دهند.


وي افزود: علاوه بر زائرين عمره گزار سال ۹۳، دانشجويان عمره گزار سال ۹۲ و همچنين دانشجوياني كه تاكنون به سفر عمره مشرف نشده اند هم مي‌توانند درخواست اعزام خود را به دفاتر ستاد در استان‌ها اعلام و به اين سفر معنوي اعزام شوند.


زارع درباره هزينه اعزام به عتبات عاليات اظهار داشت: هزينه اعزام به عتبات عاليات بسته به دوري و نزديكي به مرز متفاوت است و ميانگين قيمت به صورت زميني ۹۰۰ هزار تومان و به صورت هوايي يك ميليون و ۱۰۰ هزار تومان است.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.