پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

پيام سرپرست حجاج ايراني در پي اهانت به ساحت پيامبر اعظم(ص)

پيام سرپرست حجاج ايراني در پي اهانت به ساحت پيامبر اعظم(ص)
حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر با صدور پیامی ساخت فیلم موهن آمریکایي بر ضد اسلام و پیامبر اکرم (ص) را محکوم و اعلام کرد: به يقين نفرت و خشم مسلمانان بنياد صهيونيزم و آمريكا را بر باد خواهد داد
حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر با صدور پیامی ساخت فیلم موهن آمریکایي بر ضد اسلام و پیامبر اکرم (ص) را محکوم و اعلام کرد: به يقين نفرت و خشم مسلمانان بنياد صهيونيزم و آمريكا را بر باد خواهد داد. ...
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري، حجت الاسلام و المسلمين سید علی قاضي عسكر نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني با صدور پیامی ساخت فیلم موهن آمریکایي بر ضد اسلام و پیامبر اکرم (ص) را محکوم و اعلام کرد: اگر آمريكا به نصحيت رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله خامنه اي در اجلاس غيرمتعهدها گوش فرا ميداد امروز سفير و كاركنانش در ليبي كشته نمي شدند و سفارت خانه هاي آن كشور در مصر و ديگر بلاد اسلامي مورد هجوم مسلمانان قرا نمي گرفت.


متن كامل پيام بدين شرح است:

بسمه تعالي
استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و صهيونيزم بارديگر با اهانت به ساحت مقدس نبي اكرم اسلام، پيامبر رحمت و صلح و عدالت، قلوب مسلمانان جهان را جريحه دار ساخت.

معلوم مي شود سياست مداران نادان آمريكا هنوز تغيير بنيادين ايجاد شده در نظام سياسي كشورهاي منطقه خاورميانه و شمال آفريقا را درك نكرده اند.

در اين مناطق ديگر از مبارك، صدام، بن علي، قذافي و علي عبداله صالح خبري نيست، و امروز پيش از هر زمان جنايت آمريكا و صهيونيزم روح و جان ملل مسلمان دنيا را آزره كرده است و اگر همين روند ادامه يابد به يقين نفرت و خشم مسلمانان بنياد صهيونيزم و آمريكا را بر باد خواهد داد، اگر آمريكا به نصحيت رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله خامنه اي مدظله در اجلاس غيرمتعهدها گوش فرا ميداد امروز سفير و كاركنانش در ليبي كشته نمي شدند و سفارتخانه هاي آن كشور در مصر و ديگر بلاد اسلامي مورد هجوم مسلمانان قرار نمي گرفت.

دشمنان اسلام باید بدانند مسلمانان هرگز اهانت به قرآن كريم و شخصيت رسول خدا صلي اله عليه و اله و سلم را تحمل نخواهند كرد.

اينجانب ضمن محكوم نمودن اين اقدام خائنانه از عموم مردم با فضيلت و مسلمان كشور عزيزمان مي خواهم تا ضمن محكوم نمودن اين جنايت بزرگ همدردي خود را با ديگر مسلمانان جهان را ابراز نموده و مستكبران را در دستيابي به اهداف شومشان ناكام سازند.

سيدعلي قاضي عسكر
نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني

مدیر ارشد امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.