پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد:

آغاز پیش ثبت نام عتبات از 10 آبان/ نام نویسی از زائران اربعین حسینی(ع)

آغاز پیش ثبت نام عتبات از 10 آبان/ نام نویسی از زائران اربعین حسینی(ع)

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: کاروان‌های اعزام به عتبات عالیات برای ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تکمیل شده است و علاقه‌مندانی که می‌خواهند در ایام اربعین به کربلا مشرف شوند می‌توانند از ۱۰ آبان برای پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت 'محسن نظافتی' گفت:‌ با توجه به نزدیک شدن به ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در حال حاضر کاروان‌های زمینی و هوایی عتبات عالیات برای این ایام تکمیل شده است.

وی افزود: اما برخی از کاروان‌ها برای بعد از عاشورا ظرفیت‌های خالی دارند که متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کاروان ها از طریق دفاتر خدمات زیارتی اقدام کنند.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: همچنین علاقه‌مندانی که تمایل دارند در دور جدید اعزام‌ها که از 11 آذرماه تا 20 اسفند را شامل می‌شود و ایام اربعین حسینی در این دوره واقع می‌شود به کربلای معلی اعزام شوند می‌توانند از 10 آبان پیش‌ثبت‌نام خود را انجام دهند.

نظافتی افزود: نتاریج قرعه‌کشی دور جدید اعزام‌ها 24 آبان بر روی سایت www.atabat.haj.ir قابل مشاهده خواهد بود.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.