پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

تجلیل از پزشکان حج تمتع استان فارس

تجلیل از پزشکان حج تمتع استان فارس

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان فارس مراسمی تحت عنوان تجلیل از پزشکان حج تمتع سالجاری در سالن شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی برگزار شد .

آزاد مدیر حج وزیارت استان فارس ضمن تقدیر از جمعیت هلال احمر در جهت برگزاری جلسات متعدد افزود : اگر تعامل بین پزشک و مدیر و زائران کاروان برقرار باشد طبیعی است که دستاورد این سفر معنوی بسیار مطلوب خواهد بود و باید زمینه این تعامل در کاروانها مهیا باشد .

آزاد سفر حج را سفری بسیار معنوی و عرصه خدمت رسانی به مهمانان خدا دانست و گفت : فرهنگ حج دارای ابعاد گوناگونی مانند آموزش و خدمت رسانی به همنوع و ایجاد همدلی و همراهی و صمیمیت بین ملل مختلف و اشاعه آن در سطح جوامع گوناگون می باشد.وی طرح پزشک مجموعه را بسیار موفقیت آمیز دانست و افزود : طرح پزشک مجموعه یک کارارزشی بود و ادامه این روند جهت خدمت به زائرین بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه فیض الله جعفری مدیر عامل جمعیت هلال احمر نیز ضمن تقدیر از همه حضار و مدعوین وظیفه هلال احمر را وظیفه امدادی دانست و گفت: خدمات درمانی به زائرین دارای پاداش و اجر عظیمی می باشد و  کسانی که در بخش سلامت مشغول خدمت هستند افرادی خاص بوده و  از پاداش بالاتری برخوردار خواهند بود.

دکتر روستا رئیس بیمارستان قلب الزهرا (س)و رئیس بیمارستان ایران در مدینه به ارائه گزارش از اعزام پزشکان به سفر خانه خدا پرداخت 

گفتنی است در این مراسم هر کدام از پزشکان کاروانهای حج تمتع به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت رفع نواقصات و کمبودهای کاروانها پرداختند 


امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.