پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد :

ارائه بسته سفر ده روزه عتبات در آینده نزدیک

ارائه بسته سفر ده روزه عتبات در آینده نزدیک

مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت با بيان اينكه هنوز سفرهاي دريايي زائران به عتبات عاليات قطعي نشده است از اعزام زائران در قالب سفر ۱۰ روز به عتبات در آينده نزديك خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، 'محسن نظافتي' در خصوص سفرهاي دريايي به عتبات گفت: سفرهاي دريايي به عتبات هنوز قطعي نشده است و ما همچنان پيگير آن هستيم.

وی در این باره افزود: براي اعزام زائران به عتبات در قالب سفر دريايي نياز به بستر سازي است و ما منتظر خواهيم بود تا وضيعت حمل و نقل و شيوه اعزام مشخص شود و در اين زمينه تصميم بگيريم.


وي از اعزام زائران ايراني در قالب سفرهاي ۱۰ روز به عتبات در آينده نزديك خبر داد و افزود: سازمان حج وزيارت در تلاش است تا تنوع بسته‌هاي اعزام را براي زائران فراهم كند كه سفرهاي ۱۰ روز نيز تا پايان دي ماه آغاز مي‌شود.


مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت گفت: زمان دقيق اعزام و قيمت‌هاي قطعي اين سفرها تا يك هفته ديگر مشخص و اطلاع رساني خواهد شد.


وي يادآور شد: هم‌اينك سازمان حج وزيارت، زائران ايراني را در قالب سفرهاي ۳، ۴ و ۷ روز به عتبات عاليات اعزام مي‌كند كه هر زائري مي‌تواند متناسب با شرايط خود يكي از بسته‌هاي اعزامي را انتخاب كند.


نظافتي خاطر نشان كرد: قيمت‌هاي عتبات در حال حاضر هيچ تغيير نكرده است و همچنان قيمت‌هاي عتبات مانند قبل از اربعين براي زائران لحاظ مي‌شود.


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.