پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جلسه توجیهی مدیران و معاونین راهنمای کاروان های عمره مفرده استان کردستان تشکیل شد

جلسه توجیهی مدیران و معاونین راهنمای کاروان های عمره مفرده استان کردستان تشکیل شد

 به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان کردستان جلسه هم اندیشی و تبادل نظر مدیران و معاونین راهنمای عمره مفرده کاروان های تا تاریخ اعزام 14 بهمن ماه سال جاری در محل مدیریت حج و زیارت استان کردستان برگزار شد.

در این جلسه هاشم ناظمی جلال مدیر حج و زیارت استان در خصوص مسایل مختلف از جمله مسائل بهداشتی ، آموزش زائرین ، قوانین و مقررات حاکم بر کشور عربستان ، عقد قرارداد زائرین با کارگزار، بار زائرین و سایر موارد لازم نکاتی را برای مدیران و معاونین کاروان های عمره بیان نمود. مدیران و معاونین راهنمای عمره مفرده نیز به بحث و تبادل نظر در خصوص مراحل مختلف سفر معنوی عمره مفرده پرداختند.

در پایان این جلسه مدیر حج و زیارت کردستان ضمن تشکر از زحمات ادارات و ارگانهای مرتبط با سازمان حج و زیارت از تلاش مدیران و معاونین راهنمای کاروان های زیارتی نیز تقدیر و تشکر بعمل آورد و خواستار اهتمام بیش از پیش کارگزاران زیارتی در امر خدمت رسانی به زائرین بیت ا... الحرام شد و اضافه کرد :  سیاست ها و آرمان های سازمان حج و زیارت آسایش و آرامش هرچه بیشتر زائرین گرانقدر می باشد.

ضمناً مقرر شد مدیران راهنمای کاروان های عمره پس از بازگشت از سفر معنوی عمره گزارش عملکرد را به واحد  ثبت نام و اعزام تحویل نمایند.

                                                روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.