پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جزئيات كاروان‌‌بندي عمره دانشگاهيان اعلام شد

جزئيات كاروان‌‌بندي عمره دانشگاهيان اعلام شد
معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از اعلام بازه‌هاي پرواز و چگونگي كاروان بندي عمره خبر داد و اعلام كرد:كاروان بندي بر اساس قرار گرفتن هم دانشگاهي‌ها در يك كاروان خواهد بود و اعلام دقيق زمان پرواز در استان‌ها از نيمه بهمن و در تهران از اواخر بهمن ماه است. طول سفر عمره ۱۰ روز مي‌باشد و در بازه زماني قيد شده دانشجويان به سرزمين وحي اعزام و سفرشان ده روز به طول مي‌انجامد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص زمان بندي اعزام دانشگاهيان استان تهران گفت: زمان اعزام دانشجويان متاهل تهران از تاريخ ۱۴ /۱/ ۹۴ لغايت ۲۸ /۱/ ۹۴ خواهد بود و تمامي دانشجويان در اين بازه زماني اعزام خواهند شد.

وي افزود: اعزام دانشجويان پسر مجرد استان تهران از تاريخ ۳۰ /۱ /۹۴ لغايت ۱۴ /۲/ ۹۴ انجام خواهد شد و براي دانشجويان متاهل و مجرد استان تهران هيچ اعزامي در ايام نوروز وجود ندارد.

زارع با اشاره به مدت زمان سفر عمره گفت: طول سفر عمره ۱۰ روز مي‌باشد و در بازه زماني قيد شده دانشجويان به سرزمين وحي اعزام و سفرشان ده روز به طول مي‌انجامد.

معاون اجرايي ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص چگونگي كاروان بندي زايران گفت: كاروان بندي بر اساس قرار گرفتن هم دانشگاهي‌ها در يك كاروان خواهد بود و اعلام دقيق زمان پرواز در استان‌ها از نيمه بهمن و در تهران از اواخر بهمن ماه مي‌باشد.

زارع تاكيد كرد: زايران گرامي از مراجعه به رابطين دانشگاه‌ها و دفاتر ستاد عمره جهت درخواست براي اعزام در زمان خاص، جدا خودداري نمايند چون امكان جابجايي در تاريخ اعزام و يا جابجايي ايستگاه پروازي امكان پذير نخواهد بود.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.