پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

افزایش ۸ درصدی قیمت‌های عمره نوروزی/ آغاز ثبت‌نام‌ در کاروان های مرحله جدید عمره از ۱۶ بهمن

افزایش ۸ درصدی قیمت‌های عمره نوروزی/ آغاز ثبت‌نام‌ در کاروان های مرحله جدید عمره از ۱۶ بهمن
معاون سازمان حج و زیارت با بیان افزایش ۸ درصدی قیمت‌های عمره نوروزی گفت: ثبت‌نام‌های کاروان های مرحله دوم عمره مفرده ۱۶ بهمن آغاز می‌شود.
ناصر خدرنژاد در گفتگو با فارس گفت: 9 درصد از ظرفیت کاروان‌های حج تمتع هنوز تکمیل نشده است که در روزهای آینده در استان‌هایی که ظرفیت خالی وجود دارد اولویت‌های بعدی برای ثبت نام  فراخوان خواهند شد.

** افزایش 8 درصدی قیمت کاروان های عمره نوروزی

وی ادامه داد: ثبت نام مرحله دوم عمره مفرده نیز از 16 بهمن آغاز می‌شود که این دوره از اعزام‌ها شامل ایام نوروز نیز می‌شود که در این دوره مانند سال‌های گذشته افزایش قیمت اندکی خواهیم داشت که امسال این افزایش قیمت 8 درصد خواهد بود.معاون سازمان حج و زیارت افزود: در این دوره از اعزام‌ها تا اولویت 350 فراخوان خواهند شد تا از ازدحام متقاضیان جلوگیری شود و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت ممکن است تا اولیت 400 و بالاتر نیز اعلام شود.


وی تأکید کرد : به منظور ثبت نام در کاروان های عمره مفرده از تاریخ 16/11/93 لغایت 20/11/93 ، توصیه می گردد تمام متقاضیان دارای اولویت یک تا 350 قبلاً در سامانه فاخر درخواست خود را از طریق تشکیل گروه ثبت نمایند.

خدرنژاد خاطرنشان کرد: زمان اعزام متقاضیان به عمره نوروزی از 23 اسفند تا 7 فرودین سال آینده است.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.