پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آغاز نام نویسی در کاروان های نوروزی عتبات

آغاز نام نویسی در کاروان های نوروزی عتبات

متقاضیان سفر به عتبات عالیات که در قرعه کشی این دوره از پیش ثبت نام ها پذیرفته شده اند،  از امروز(دوشنبه) می توانند ثبت نام خود را در کاروان های عتبات قطعی نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، متقاضیان سفر به عتبات عالیات که در قرعه کشی این دوره از پیش ثبت نام ها پذیرفته شده اند، از امروز(دوشنبه) می توانند بر اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت ها، ثبت نام خود را در کاروان های عتبات قطعی نمایند.

لازم به توضیح است دارندگان اولویت‌های ( 1 و 2 ) از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) ، اولویت‌های (3 و 4) از ساعت 10 صبح امروز همچنین دارندگان اولویت‌های (5 و 6) از ساعت 11  و دارندگان اولویت‌  (7) از ساعت 14 بعدازظهر امروز می توانند با مراجعه به سامانه پیش ثبت نام عتبات به نشانی  www.atabat.haj.ir ، نسبت به انتخاب کاروان و قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دارندگان اولویت 8 (ذخیره) نیز از ساعت 10:30 روز پنجشنبه 7 اسفندماه با مراجعه به سامانه پیش ثبت نام عتبات می توانند از وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.

این دوره از پیش ثبت نام های عتبات از  18 بهمن آغاز شد و تا 27 بهمن ماه ادامه داشت و اعزام کاروان های این دوره نیز از 21 اسفندماه آغاز شده و تا 25 خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت که ایام عید نوروز نیز جزء این دوره از اعزام ها خواهد بود.

 


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.