پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بیانیه سازمان حج و زیارت برای حضور در حماسه پرشور 22 بهمن

بیانیه سازمان حج و زیارت برای حضور در حماسه پرشور 22 بهمن

 

22 بهمن به مثابه طوفان سهمگینی بود که کشتی لرزان رژیم طاغوت را به صخره های ستبر تاریخ کوبید و در نهایت آن را در گرداب قهرالهی غرق ساخت.

حرکتی که این مردم الهی به رهبری خمینی کبیر( ره) آغاز  کرد و امروز با هدایت پیامبر گونه خلف صالحش رهبربصیر و فرزانه، حضرت آیت الله خامنه ای( مد ظله العالی) ادامه یافته است، چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

بر این اساس سازمان حج و زیارت و کلیه خادمین زوار بیت الله احرام همگام با امت بپا خاسته ایران اسلامی و به پیروی از مقتدای خویش مقام عظمای ولایت با حضوری منسجم و موثردر راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر به مستکبرین عالم اعلام می کنیم که برحراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده ایم.
یقین داریم که امسال راهپیمایی 22 بهمن به فضل الهی و به برکت هوشیاری و بصیرت مردم و مسئولان، پرشورتر از سال های گذشته خواهد بود و موجب تقویت روحیه ملت های مظلوم جهان و ناامیدی هر چه بیشتر دشمنان و بدخواهان خواهد شد.
لذا از عموم هم‌وطنان خصوصا خادمین و زوار بیت الله الحرام واعتاب مقدسه دعوت میکنیم تا با حضور پرشور در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن 1391، بار دیگر حضور خود در عرصه مبارزه علیه استکبار را به نمایش گذاشته و با وحدت، انسجام،یکپارچگی خود ، حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذارند.
                                                                                                         روابط عمومی سازمان حج و زیارت

روابط عمومی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.