پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سفر رئیس سازمان حج و زیارت به عراق

 سفر رئیس سازمان حج و زیارت به عراق

رئیس سازمان حج و زیارت گفت : پرداخت قسط دوم حج تمتع از 7 اردیبهشت ماه آغاز و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و تا به امروز حدود 75 درصد زائران نسبت به پرداخت قسط دوم سفر حج نیز اقدام کرده اند که امیدواریم بقیه زائران عزیز نیز در زمان مقرر شده نسبت به پرداخت قسط دوم سفر خود اقدام نمایند.

«سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در خصوص آخرین وضعیت زائران حج تمتع امسال گفت: عملیات اعزام 64 هزار زائر ایرانی حج تمتع امسال از اول شهریور ماه آغاز خواهد شد، بخش عمده ظرفیت کاروان های حج تمتع امسال تکمیل شده و برنامه آموزشی کاروان ها و همچنین معاینات پزشکی زائران در آینده نزدیک در برنامه است.

وی افزود: پرداخت قسط دوم حج تمتع از سوی زائران در بانک ها  از 7 اردیبهشت ماه آغاز و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و زائران عزیز در این زمینه همکاری خوبی داشته اند و تا به امروز حدود 75 درصد زائران عزیز نسبت به پرداخت قسط دوم سفر حج نیز اقدام کرده اند که امیدواریم بقیه زائران عزیز نیز در زمان مقرر شده نسبت به پرداخت قسط دوم سفر خود اقدام نمایند.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه از سفر قریب الوقوعش به کشورعراق خبر داد و در این رابطه توضیح داد: بدلیل افزایش تقاضای زائرین عتبات و محدودیت امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز، سطح خدماتی که به زائران اباعبدالله (ع) در این کشور ارائه می گردد، متناسب با میزان رضایت و توقع زائرین عزیز نمی باشد، از این رو سازمان حج و زیارت طی دو سال گذشته در راستای بهبود سطح کیفی خدمات و چاره اندیشی در اینخصوص اهتمام داشته است.

وی در این رابطه ادامه داد: سازمان حج و زیارت با همکاری بخش خصوص و مشارکت شبکه بانکی کشور در این مسیر گام برداشته است و امیدواریم با برنامه هایی که در دستور کار این سازمان است خدماتی هرچه بهتر به زائران اباعبدالله(ع) در عراق ارائه گردد.

بر اساس این گزارش رئیس سازمان حج و زیارت در رأس هیئتی ایرانی شنبه هفته آینده سفری سه روزه به عراق خواهد داشت تا ضمن کلنگ زنی پروژه های ساخت هتل در کربلای معلی و نجف اشرف و آشپزخانه مرکزی نجف ، با مقامات عراقی دیدار و در خصوص بهبود خدمات دهی به زائران بحث و مذاکره نماید.

 


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.