پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دومین جلسه هماهنگی مدیران حج تمتع سال 94 آذربایجان شرقی برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی مدیران حج تمتع سال 94 آذربایجان شرقی برگزار شد
دومین جلسه هماهنگی و پیگیری امور مربوط به حج تمتع سال 94 ساعت 10 صبح روز سه شنبه 29 اردیبهشت ماه در محل حج و زیارت استان برگزار شد.

دومین جلسه هماهنگی مدیران حج تمتع سال 94 آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان آذربایجان شرقی در این جلسه امیر روحی ملکی مدیر حج و زیارت استان ضمن تبریک بعثت رسول اکرم(ص) و همچنین فرارسیدن ماه پر خیر و برکت شعبان به مدیران کاروانها تأکید کرد تا درطول جلسات آموزشی به زائران خود اعلام نمایند در ایامی که در مکه مکرمه و مدینه منوره حضور دارند شان و منزلت ایرانی بودن خویش را حفظ نموده و رعایت حجاب را برای بانوان یادآوری نمایند. وی همچنین تاکید کرد تا زائرین مرد نیز  در حرمین شریفین و اماکن عمومی از لباسهای مناسب  و متحدالشکلی که سازمان در نظر گرفته و در ایام قبل از سفر تهیه خواهد شد استفاده نمایند.

 در پایان جلسه نیز حضرت حجت الاسلام و المسلمین ایران نژاد نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مورد تجهیز کلاس های آموزشی زائرین به وسایل کمک آموزشی تاکید نمودند و در ارتباط با طرح مودت کاروان ها و زائرین، مدیران کاروان های حج سال جاری را راهنمایی و از ایشان خواستند تا در تهیه و توزیع اقلام و کتاب های آموزشی بین زائرین به موقع اقدام نمایند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.