پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سرپرست حج و زیارت گیلان منصوب شد

سرپرست حج و زیارت گیلان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت «حمید محمدی» معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت ضمن قدردانی از زحمات «حسن یگانه» مدیر سابق حج و زیارت استان گیلان، طی حکمی «حسن فعال» را به عنوان سرپرست جدید این مدیریت در استان منصوب کرد.

سرپرست جدید حج و زیارت استان گیلان پیش از این چندین سال در سمت معاون و مسئول حراست در مدیریت حج و زیارت استان مشغول فعالیت بوده است.

در حکم انتصاب حسن فعال به عنوان سرپرست مدیریت حج و زیارت استان گیلان آمده است: با عنایت به سابقه و تجربه جنابعالی در امور حج و زیارت، به عنوان «سرپرست حج و زیارت استان گیلان» منصوب می شوید.

در ادامه حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه)، توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و به کارگیری تمام استعداد و توان خود توأم با هماهنگی و همکاری با کلیه حوزه ها، در پیشبرد اهداف سازمان با رعایت اصل خدمت هر چه بهتر و بیشتر به زائرین بیت الله الحرام و اعتاب مقدسه و نیز حفظ منافع و مصالح و گسترش خدمت به آنان در جهت نیل به پیشرفت روز افزون و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مؤفق و مؤید باشید

محمد گرانمایه امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.