پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر خبر داد:

اعزام نخستین تیم درمانی به سرزمین وحی؛ 26 مردادماه/ ارسال 90 تن دارو تا دو هفته آینده

اعزام نخستین تیم درمانی به سرزمین وحی؛ 26 مردادماه/ ارسال 90 تن دارو تا دو هفته آینده

رئيس مركز پزشكی حج و زيارت جمعیت هلال احمر از اعزام نخستین تیم درمانی به سرزمین وحی در 26 مردادماه خبر داد و گفت: علاوه براین براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 90 تن دارو تا دو هفته آینده به عربستان ارسال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ؛  دکتر سید علی مرعشی درباره اقدامات مركز پزشكی حج و زيارت جمعیت هلال احمر برای حج تمتع امسال اظهار کرد: معاینات زائران چندی پیش شروع شده است، به طوری که می‌توان گفت برخی از استان‌ها 90 درصد معاینات را انجام داده‌اند. در مجموع بیش از 20 درصد از معاینات صورت گرفته است.

وی افزود: بسته بندی‌های 90 تن دارو انجام شده است، به طوری که می‌توان گفت تنها هماهنگی‌های با مسئولان کشور عربستان برای تعیین زمان فرود هواپیماهای حامل دارو و تجهیزات باقی مانده که هواپیمایی ایران ایر در حال انجام آن است.

رئيس مركز پزشكی حج و زيارت جمعیت هلال احمر در خاتمه با بیان این مطلب که در تلاش هستیم طی یک تا دو هفته آینده ارسال داروها صورت گیرد، اظهار کرد: در مجموع باید گفت قبل از اینکه حج تمتع آغاز شود به عبارتی چهار تا پنج روز قبل از آن تیم‌های پزشکی به عربستان اعزام خواهند شد تا هماهنگی‌های لازم را برای راه اندازی بیمارستان و درمانگاه انجام دهند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.