پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

تشکر کارگزاران زیارتی برای پیگیری موضوع معافیت مالیاتی دفاتر خدمات زیارتی

تشکر کارگزاران زیارتی برای پیگیری موضوع معافیت مالیاتی دفاتر خدمات زیارتی

شرکت های مرکزی کارگزاران زیارتی و دفاتر زیارتی سراسر کشور از سازمان حج و زیارت بابت پیگیری قانون معافیت مالیاتی دفاتر خدمات زیارتی تشکر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، شرکت های مرکزی کارگزاران و دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور با ارسال نامه های متعدد به سازمان حج و زیارت ،  از تلاش ها و پیگیری های مستمر این سازمان در تصویب قانون معافیت مالیات دفاتر خدمات زیارتی تشکر کردند.

گفتنی است رئیس سازمان حج و زیارت 19 خرداد ماه امسال طی مصاحبه ای اعلام کرد: با تصویب مجلس شورای اسلامی، دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور از پرداخت مالیات معاف شدند.

مهندس  «سعید اوحدی» با اعلام این خبر گفت: از این پس بر اساس بند «ز» ماده 31 قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور، همه دفاتر خدمات زیارتی که در رابطه با اعزام زائران به عربستان، سوریه و عراق فعالیت می‌کنند، نسبت به درآمد این سفرها 100 درصد از پرداخت مالیات معاف هستند که این اقدام فرصت خوبی را برای دفاتر خدمات زیارتی کشور فراهم خواهد کرد.

قانون معافیت مالیاتی دفاتر خدمات زیارتی که بیش از 5 سال از سوی سازمان حج و زیارت دنبال می شد، اواسط اردیبهشت ماه امسال با پیگیری مستمر سازمان حج و زیارت و با همکاری خوب کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم در خانه ملت تصویب شد.


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.