پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیرکل عتبات سازمان حج خبر داد ؛

استقبال زائران از سفرهای عتبات ویژه ماه رمضان

استقبال زائران از سفرهای عتبات ویژه ماه رمضان

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از استقبال خوب زائران از سفرهای عتبات ویژه ماه رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ «محسن نظافتی» در پاسخ به پرسشی در خصوص آخرین وضعیت اعزام به عتبات با بیان اینکه این اعزام‌ها از اول ماه مبارک رمضان به دو صورت هوایی و زمینی در بسته‌های 14 شبه و 23 شبه صورت گرفته است، اظهار داشت: اعزام‌ها تا 26 ماه مبارک رمضان ادامه می‌یابد و نکته مهم در این اعزام‌ها این بود که تمام ثبت‌نام کنندگان بدون قرعه‌کشی اعزام می‌شوند.

وی اضافه کرد:‌ هزینه سفر به صورت زمینی یک میلیون و 590 تا یک میلیون و 685 هزار تومان برای بسته‌های 14 شبه و دو میلیون و 320 هزار تومان تا دو میلیون 470 هزار تومان برای بسته‌های 23 شبه در نظر گرفته شده است؛ همچنین برای بسته‌های 14 شبه هوایی نیز رقم یک میلیون و 934 هزار تومان تا دو میلیون و 23 هزار تومان پیش‌بینی شده است و برای 23 شبه هوایی نیز دو میلیون 660 هزار تا دو میلیون 810 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در پاسخ به پرسش دیگر در زمینه وضعیت کاظمین و سامرا نیز گفت: سامرا همچنان بسته است و کاظمین نیز در بسته‌های سفر به عتبات وجود دارد و مشکلی برای زیارت امامین کاظمین وجود ندارد.

نظافتی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال استقبال بسیار خوبی از طرف زائران برای اعزام به عتبات در ایام ماه مبارک رمضان شده است.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.