پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

برگزاری نشست هماهنگی هفته حج در شیراز

برگزاری نشست هماهنگی هفته حج در شیراز

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان فارس در روز شنبه سوم مردادماه جلسه ای به ریاست زینلی مدیر حج و زیارت استان با حضور تعدادی از کارگزاران در محل ساختمان اداری حج و زیارت استان برگزار گردید .

مدیر حج وز یارت استان فارس بیان داشت خدا را شاکریم که به ما توفیق خدمتگزاری به زائرین اماکن مقدس را نصیب فرموده و  باید قدر این موهبت الهی را بدانیم و در سالی که مزین به شعار " دولت و ملت ، همدلی و همزبانی " است بتوانیم بیش از گذشته با وحدت و همدلی در برگزاری هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم بزرگداشت هفته حج تلاش نمائیم تا زائرین گرانقدر بتوانند بهره وافی و کافی را از فضای معنوی این ایام ببرند .

زینلی با ذکر برنامه های ایام هفته حج پیشاپیش از زحمات همه دست اندرکارانی که در  برگزاری این مراسم تلاش خواهند کرد تشکر و قدردانی نمود

در ادامه این جلسه مقرر شد حاضرین در جلسه با تشکیل کمیته های تخصصی برنامه های هفته حج را پیگیری و نسبت به ارائه گزارشی از چگونگی روند امور به مدیر حج و زیارت استان اقدام نمایند .

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان فارس روز شنبه مورخ 94/5/3 جلسه ای به ریاست زینلی مدیر حج و زیارت استان با حضور تعدادی از کارگزاران در محل ساختمان اداری حج و زیارت برگزار گردید .

این جلسه با ذکر تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. 

در ادامه زینلی مدیر حج وز یارت استان بیان داشت خدا را شاکریم که به ما توفیق خدمتگزاری به زائرین اماکن مقدس را نصیب  فرموده و   باید قدر این موهبت الهی را بدانیم و در سالی که مزین به شعار (( دولت و ملت ، همدلی و همزبانی )) است بتوانیم بیش از گذشته با وحدت و همدلی در برگزاری هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم بزرگداشت هفته حج تلاش نمائیم تا زائرین گرانقدر بتوانند بهره وافی و کافی را از فضای معنوی این ایام ببرند .

در ادامه این جلسه مقرر شد حاضرین در جلسه با تشکیل کمیته های تخصصی و با وحدت و یکپارچگی برنامه های هفته حج را پیگیری و نسبت به ارائه گزارشی از چگونگی روند امور به مدیر حج و زیارت استان اطلاع رسانی نمایند 

مدیر حج و زیارت استان در ادامه با ذکر برنامه های ایام هفته حج پیشاپیش از زحمات همه دست اندرکارانی که در  برگزاری این مراسم  تلاش خواهند کرد تشکر و قدردانی نمود و جلسه را با ذکر چند دعا و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) به پایان رساندند . 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.