پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

شرایط بهره‌مندی زائران حج تمتع از پوشش بیمه تکمیلی اعلام شد

شرایط بهره‌مندی زائران حج تمتع از پوشش بیمه تکمیلی اعلام شد

زائران حج تمتع امسال می توانند علاوه بر پوشش بیمه مکمل پایه که به همه زائران ارائه می گردد، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت، زائران اعزامی به حج تمتع که همگی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند، می توانند علاوه بر بهره‌مندی از پوشش بیمه مکمل پایه که به همه زائران ایرانی حج تعلق می گیرد، از پوشش بیمه تکمیلی زائرین که در دو طرح به آنان ارائه می گردد، بهره مند شوند.

لازم بذکر است پوشش بیمه تکمیلی زائران یک پوشش اختیاری است که زائران عزیز حج تمتع می توانند با هماهنگی مدیران محترم کاروان های حج و مراجعه به هریک از نمایندگی های شرکت بیمه ایران در سراسر کشور و پرداخت حق بیمه بصورت نقدی نسبت به خرید بیمه نامه آن اقدام نمایند.

لازم به توضیح است پوشش بیمه تکمیلی زائرین در قالب دو طرح به زائران حج تمتع ارائه می گردد که زائران عزیز برای بهره‌مندی از طرح شماره یک مبلغ 276 هزار ریال و برای طرح شماره دو مبلغ 404 هزار ریال پرداخت می کنند.

لیست تعهدات بیمه گر به زائران حج تمتع برای بیمه مکمل پایه و همچنین طرح اول و دوم بیمه تکمیلی زائرین در فایل پیوست ارائه شده است.

شایان ذکر است در راستای رفاه و آسایش حجاج، کلیه زائران اعزامی به حج تمتع از 48 ساعت پیش از اعزام  تا 72 ساعت پس از بازگشت به کشور تحت پوشش خدمات و تعهدات بیمه ای (بیمه مکمل پایه) قرار می گیرند.


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.