پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جلسه هماهنگی مدیران کاروان های حج 94 و رئیس پلیس فرودگاه استان آذربایجان شرقی

جلسه هماهنگی مدیران کاروان های حج 94 و رئیس پلیس فرودگاه استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت آذربایجان شرقی، جلسه توجیهی و آموزشی مدیران کاروان های حج تمتع سال جاری در تاریخ 94/05/18 و با حضور مدیر حج و زیارت استان و فرماندهی پلیس فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در محل حج و زیارت استان برگزار شد. در این جلسه  آقای روحی مدیر حج استان مواردی را در خصوص مشکلات احتمالی پیش روی زائران در فرودگاه بخصوص حمل مواد مخدر ،از مدیران محترم کاروان ها خواسته شد تا دقت کافی و وافی را نسبت به توجیه زائران داشته باشند .

در ادامه سرهنگ خضرلو فرمانده پلیس فرودگاه شهید مدنی تبریز در خصوص چگونگی حمل مواد مخدر و راه های شناسایی و ردیابی و کشف و ضبط مواد مخدر اشاره کرد و به مدیران کاروان ها متذکر شد و از آنان خواست تا به وظیفه خطیر خودشان در زمینه آگاه سازی و شناسایی زائران که امکان دارد در اینخصوص سهل انگاری کنند اقدام لازم را به عمل آورند.

وی همچنین در صحبت های خود با اشاره به حوادث اخیر منطقه  متذکر شد که سعی شود به هر نحوی شده توصیه های امنیتی لازم را برای زائرین عزیز در طول جلسات آتی اعلام نمایند تا انشاءالله در طول سفر معنوی حج با آرامش کامل اعمال و مناسک خود را بجا آورند.

در پایان جلسه نیز برخی از مدیران انتقاد هایی را به روند گیت بازرسی پلیس فرودگاه داشتند که خضرلو به این انتقاد ها پاسخ داد و گفت که تلاش داریم تا نقاط ضعف را در سریعترین زمان ممکن جبران نماییم. 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.