پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

اصفهان : میثاق با شهدا /نمایشگاه هفته حج / دیدار با استاندار

اصفهان : میثاق با شهدا /نمایشگاه هفته حج / دیدار با استاندار

میثاق با شهدا

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان اصفهان صبح روز یکشنبه همزمان با اولین روز هفته حج و آغاز دهه کرامت مصادف با ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه علیها سلام در محل گلستان شهدا با حضور کارگزاران  حج وزیارت و اعضای پایگاه بسیج شهید همت حج وزیارت اصفهان و همچنین مدیران کاروان و مجموعه حج 1394 برگزار گردید . در این برنامه آقای زاهدی مدیر حج وزیارت استان و حجه الاسلام و المسلمین فقیهی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در اصفهان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و هفته حج بیاناتی ارائه کردند. سرهنگ معتمدی نیز درخصوص چگونگی شناسائی شهدای غواصی که اخیراً  تشییع و به خاک سپردند بیاناتی را برای حاضرین بیان نمودند.  در پایان این با اهدای شاخه های گل به قبور مطهر شهدا با آنها تجدید میثاق نمودند.

 برگزاری نمایشگاه هفته حج

 به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان اصفهان نمایشگاه هفته حج صبح روز یکشنبه 25/5/94 راس ساعت 30/7 همزمان با اولین روز هفته حج در ساختمان حج وزیارت با حضور مدیران کاروانهای و مجموعه حج 1394 و کارگزاران امور زیارتی افتتاح گردید . این نمایشگاه که در دو طبقه دائر گردیده شامل   آثار و تصاویر مکه ، مدینه ، و مناسک حج و همچنین  ماکت های حجیم کعبه و مسجد الحرام برای عموم در حال نمایش می باشد.

دیدار با استاندار اصفهان

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان اصفهان مدیران کاروانها و مجموعه حج استان اصفهان با  آقای دکتر زرگر استاندار  اصفهان دیدار و گفتگو کردند در ابتدا آقای زاهدی مدیر حج وزیارت استان اصفهان گزارشی از وضعیت اعزام زائران حج سال 1394 استان و همچنین وضعیت کلی و فعالیت های حج وزیارت ارائه نمود، سپس استاندار  خطاب به مدیران کاروانهای حج استان اصفهان گفت: مطلب مهمی  که من می گویم این است که در جلسات ، زوار را از اعمال حج می ترسانند و اگر بجای این مطالب بتوانند معنویت و روحانیت فضای حج را برای زوار تبیین کنند زوار بدون استرس و نگرانی به سفر می آیند. و به راحتی اعمال حج را انجام می دهند من خودم خادم حضرت امام رضا (ع) هستم در همه جا اصفهانی ها در کارهای مختلف حضور چشمگیر دارند قسمت عمده کارهای عمرانی عتبات عالیات توسط اصفهانی ها انجام می شود . 80 % نیروهای مسجد مقدس  جمکران اصفهانی ها هستند . به زوار حج توصیه می کنم جنس ایرانی بخرند تا اشتغال در ایران رونق بگیرد . برای همه مدیران آرزوی  توفیق دارم و از زحمات آقای زاهدی مدیریت حج وزیارت استان اصفهان کمال تشکر را دارم .

محمد هادی یوسفیان امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.