پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

امروز در آستانه اعزام زائران بیت الله الحرام به سرزمین وحی ؛

مسئولان و دست‌اندركاران حج با رهبر انقلاب ديدار می کنند

مسئولان و دست‌اندركاران حج با رهبر انقلاب ديدار می کنند

در آستانه اعزام زائران بیت الله الحرام به سرزمین وحی، مسئولان و دست اندرکاران حج تمتع امسال با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرده و از رهنمودهای معظم له بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مسئولان و دست اندرکاران حج تمتع سالجاری پیش از ظهر امروز (شنبه 31 مردادماه) در آستانه اعزام اولین گروه از حجاج ایرانی به سرزمین وحی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد و از رهنمودهای معظم له در برگزاری حجی شایسته بهره مند خواهند شد.

بر اساس این گزارش در این دیدار که با حضور جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت و دستگاه های همکار در امر حجاج و دست اندرکاران عملیات حج تمتع برگزار می گردد، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی گزارشی از اقدامات فرهنگی حج امسال ارائه خواهد کرد همچنین در ادامه مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت گزارشی از اقدامات و برنامه های اجرایی حج تمتع امسال ارائه خواهد کرد.

امروز (شنبه 31 مرداد ماه) کارگزاران حج ابراهیمی به رسم هر سال پیش از اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی با رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد تا رهنمودهای ایشان را به عنوان چراغ راهی برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر عملیات حج به گوش جان بسپارند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.