پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جزئيات ديدار رييس سازمان حج و زیارت با وزير حج عربستان

جزئيات ديدار رييس سازمان حج و زیارت با وزير حج عربستان

مسائل مربوط به حجاج و عمره گزاران ايران در ديدار رييس سازمان حج با وزير حج عربستان بررسي شد كه طي آن طرفين بر همكاري مشترك تاكيد كردند.

به گزارش حج نیوز، در دیدارهیاتی از سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران به ریاست حجت الاسلام دکتر موسوی با ˈبندر بن محمد حجارˈ وزیر حج عربستان در جده مسائل مرتبط با سازماندهی امور حجاج ایرانی بررسی شد.

در این دیدار مسایلی از قبیل اسکان، جابجایی و ابعاد آگاه سازی رفتاری و اجرایی و نیز خدماتی که موسسات ارباب الطوایف، دفتر وکلای موحد و سندیکای اتوبوس داران مورد برسی قرار گرفت.

رییس سازمان حج و زیارت در این دیدار از همکاری و دستاوردهای پیاپی و ارائه شده از سوی دولت عربستان در مکه مکرمه، مدینه منوره و مشاعر مقدسه که سبب شده تا حجاج بیت الله الحرام و زائران مسجد شریف نبوی (ص)مناسک خود را در کمال آرامش، آسانی و اطمینان به جای آورند،تقدیر و تشکر کرد.

وزیر حج عربستان نیز به موفقیت متمایز موسم حج سال گذشته اشاره کرد و گفت :دولت عربستان به طور مستقیم تمام امور حج و اجرای پروژه ها و طرحهای توسعه در مکه مکرمه، مدینه منوره و مشاعر مقدسه و توسعه مطاف و طرحهای دیگر را پیگیری می کند.

ˈبندر بن محمد حجارˈ در ادامه اظهار داشت: هدف از این اقدامات، تحقق راحتی و آرامش و اطمینان بخشی به حجاج و عمره گزاران و زائران در ادای مناسک آنهاست.

وی اهتمام و توجه به برنامه های آماده شده از سوی وزارت حج عربستان از جمله آگاه سازی حجاج پیش از عزیمت به سرزمین وحی و پایبندی به برنامه حرکت حجاج به جمرات(در ایام حج) و انجام زودهنگام قراردادهای حمل و نقل هوایی و اسکان حجاج را ضروری دانست. 

روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

محمد
محمد یکشنبه, 20 اسفند,1391 14:12
باتشکراززحمات دکترسیداحمدموسوی امیدوارم درخدمت رسانی به این مردم موفق شوند
غلامحسین شهابی هرندی
غلامحسین شهابی هرندی یکشنبه, 20 اسفند,1391 16:11
خدارا قسم میدهم به ابروی جد بزرگوارش دعای زائرین بیت اله الحرام به واسطه زحمات بی منت اش بد رقه خود و خانوادهاش باشد . ما جور باشید
نورمحمدسقلی
نورمحمدسقلی دوشنبه, 21 اسفند,1391 10:02
اززحمات جناب دکتر موسوی سپاسگزاریم.خداوند ایشان را در اجرای برنامه های مفیدشان یاری کند.