پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رادیو اربعین در آستانه راه اندازی/ قابلیت دریافت در تلفن های همراه

رادیو اربعین در آستانه راه اندازی/ قابلیت دریافت در تلفن های همراه
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع) و به منظور پوشش اخبار و اطلاعات حضور گسترده زائران حسینی، با اهتمام معاونت صدای رسانه ملی رادیو اربعین راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از فارس، پیاده روی اربعین حسینی (ع) یکی از بزرگترین اجتماعات شیعیان، علاقه مندان و شیفتگان حسینی (ع) است که مسلمانان تا دیگر ادیان در این راهپیمایی که از نجف تا کربلا انجام می شود شرکت می کنند و هر ساله رسانه ها این بزرگ‌ترین تجمع انسانی دنیا را ثبت و ضبط می کنند.

با توجه به اهمیت و گستردگی این مراسم معنوی، معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی جدیدی را با نام رادیو اربعین راه اندازی نموده است که در آستانه اربعین حسینی آغاز به کار کرده و ضمن پوشش پیاده روی زائران حسینی، از زوایای مختلف به ثبت و ضبط رویدادهای این اجتماع بزرگ می‌پردازد. ارسال گزارش هایی از این مراسم باشکوه، گفت و گو با عزاداران حسینی (ع) و انعکاس حال و هوای آنان، روایت واقعه بزرگ عاشورا برای شنوندگان و ارائه آخرین اقدامات دستگاهها و نهادهای خدمت رسان از جمله محورهای مورد توجه رادیو اربعین خواهد بود.

این رادیو از 23 آبان ماه تا 13 آذر ماه بر روی موج اف ام ردیف 5/95 مگاهرتز در تهران و استان های مرزی کشور و همچنین بر روی DVBT برای مخاطبان کل کشور و روی اپلیکیشن موبایل برای مخاطبان در اقصی نقاط دنیا پخش خواهد شد.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.