پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

راهنمای دریافت دارو و درمان رایگان در مسیر نجف و کربلا

راهنمای دریافت دارو و درمان رایگان در مسیر نجف و کربلا
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام 950 نیروی متخصص به کربلای معلی در اربعین خبر داد و خدمات رایگان دریافت دارو و درمان رایگان در مسیر نجف و کربلا را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از تسنیم، دکتر علی حیدری با تشریح راهنمای دریافت دارو و درمان رایگان در نجف و کربلا اظهار داشت: برنامه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر برای ایام اربعین، ارائه خدمات درمانی در شهرهای نجف اشرف، کربلا و مسیر نجف تا کربلا است، چراکه 95 درصد زائران اباعبدالله الحسین(ع) از این مسیر عبور می‌کنند.


حیدری با بیان اینکه 950 نیروی متخصص پزشک، امدادگر، پرستار، کارشناس بهداشت و کارشناس دارویی از روز اول تا چهارم آذرماه به عراق اعزام می‌شوند، افزود: نیروهای اعزامی این مرکز در 10 درمانگاه شهر کربلا، 10 درمانگاه نجف اشرف و 12 چادر بین راهی در مسیر نجف تا کربلا مستقر شده و خدمات دارویی و درمانی رایگان به زائران ارائه می‌دهند.

به گزارش هلال احمر، معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر همچنین با اشاره به پیش بینی ورود 3 میلیون زائر ایرانی به کربلا در ایام اربعین، خاطرنشان کرد: 95 تُن دارو ویژه این ایام به عتبات عالیات ارسال شده است که این میزان نسبت به مقدار مشابه سال گذشته 5 برابر و نیروهای متخصص اعزامی مرکز پزشکی حج و زیارت نیز نسبت به سال گذشته 3 برابر شده است.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.