پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دفاتر خدمات زیارتی پنجشنبه و جمعه این هفته آماده خدمات رسانی به زائران اربعین هستند

دفاتر خدمات زیارتی پنجشنبه و جمعه این هفته آماده خدمات رسانی به زائران اربعین هستند

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته تا ساعت 16 فعال هستند و به متقاضیان زیارت اربعین خدمات رسانی خواهند کرد.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: از آنجایی که بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین مهلت نام نویسی در سامانه سماح تا ساعت 16 فردا -پنجشنبه پنجم آذرماه- تمدید گردید و آخرین فرصت تحویل مدارک لازم برای صدور ویزای عراق ساعت 16 روز شنبه هفتم آذر تعیین شده است، لازم است متقاضیان زیارت اربعین در فرصت یاد شده برای طی کردن مراحل قانونی دریافت ویزای عراق اقدام نمایند.

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: بمنظور رفاه حال متقاضیان سفر اربعین کلیه دفاتر خدمات زیارتی در سطح کشور روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته تا ساعت 16 فعال بوده و مدارک متقاضیان زیارت اربعین را دریافت می کنند.

این اطلاعیه می افزاید: متقاضیان برای ثبت اطلاعات اولیه خود و هم گروهی هایشان بایستی به سامانه سماح سازمان حج و زیارت به آدرس http://samah.haj.ir  مراجعه کنند.

سازمان حج و زیارت تأکید کرد: متقاضیان زیارت اربعین در شهرهای خود نسبت به دریافت ویزای عراق اقدام نموده و از مراجعه به مرزهای کشور بدون داشتن ویزا جداً خودداری کنند.

 

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.