پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

تشکر ظریف از دولت و ملت عراق

تشکر ظریف از دولت و ملت عراق
وزیر امور خارجه در پیامی ضمن تشکر از همه مسئولان عالی رتبه، دولت و ملت خستگی ناپذیر عراق برای میزبانی کریمانه و شایسته از میلیون ها زائر از جمله زائران ایرانی تاکید کرد: بی تردید مراسم با شکوه اربعین امسال، مصداق حقیقی وحدت همه خداجویان، موحدان و آزادگان جهان بر محور عدالت طلبی، مبارزه با ظلم و افراط گری و مواجهه با انحراف در ارزش ها و آموزه های حقیقی الهی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ،محمد جواد ظریف در این پیام همچنین مراتب سپاس ویژه خویش را از مراجع عظام دینی مقیم عراق که با هدایت الهی و معنوی خویش، راهنما و راهگشای برگزاری این مراسم با عظمت بودند، اعلام کرد.

متن پیام وزیر امور خارجه به این شرح است:

بسمه تعالی
خدا را شاکریم که اربعین حضرت سیدالشهداء(ع) با شکوه تر از سال های گذشته با حضور میلیونها انسان مومن، خدا جو، آزاده و عاشق رسول مکرم اسلام(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برگزار گردید و عاشقان آن حضرت ضمن اظهار ارادت به آستان مقدس امام حسین(ع) و شهدای بزرگوار کربلا، بار دیگر ارزش های اسلام ناب محمدی(ص) را به سمع و نظر جهانیان رساندند.
بی تردید مراسم با شکوه اربعین امسال، مصداق حقیقی وحدت همه خداجویان، موحدان و آزادگان جهان بر محور عدالت طلبی، مبارزه با ظلم و افراط گری و مواجهه با انحراف در ارزشها و آموزه های حقیقی الهی بود.
لازم می دانم از همه مسئولین عالی رتبه، دولت و ملت خستگی ناپذیر عراق برای میزبانی کریمانه و شایسته از میلیونها زائر از جمله زائران ایرانی تقدیر و تشکر نمایم. همچنین مراتب سپاس ویژه خویش را از مراجع عظام دینی مقیم عراق که با هدایت الهی و معنوی خویش، راهنما و راهگشای برگزاری این مراسم با عظمت بودند، اعلام نمایم.
از درگاه خداوند بزرگ برای دولت و ملت بزرگ عراق سعادت و بهروزی مسئلت می نمایم.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.