پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

از سرگیری اعزام کاروان های سازمان حج به عتبات از امروز

از سرگیری اعزام کاروان های سازمان حج به عتبات از امروز
مدیرکل عتبات سازمان حج با بیان اینکه از امروز اعزام زائران ایرانی در قالب کاروان‌های سازمان حج و زیارت آغاز می‌شود، گفت: این دوره از اعزام ها تا 30 دی اعزام‌ها ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی، درباره از سرگیری اعزام‌ کاروان های سازمان حج و زیارت به عتبات گفت: از امروز اعزام‌های عتبات سازمان حج آغاز می‌شود و روزانه بین 50 تا 60 کاروان هوایی و زمینی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.


مدیرکل عتبات سازمان حج ادامه داد: این دوره اعزام‌ها از 15 آذرماه تا 30 دی‌ماه ادامه خواهد داشت و ثبت‌نام این دوره نیز قبل از اربعین حسینی در اواخر آبان‌ماه انجام شد.

نظافتی درباره بازگشت زائران حسینی از سفر عتبات در ایام اربعین گفت: آخرین گروه های زائران اربعین در حال ورود به کشور هستند و سفیر عراق در ایران نیز روز گذشته اعلام کرد که در مراسم اربعین امسال یک میلیون و 340 هزار ویزا برای زوار ایرانی صادر شده‌ است.


مدیرکل عتبات سازمان حج ادامه داد: ما برای بدست آوردن آمار دقیق زائران ایرانی که به عراق سفر کرده‌اند برای مراسم اربعین باید منتظر ورود تمام زائران به کشور بمانیم زیرا آمار ورود به کشور معمولا دقیق‌تر از آمار خروج از کشور است.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.