پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بازگشایی درمانگاه هلال احمر در سامرا در صورت لزوم/ انجام ۵۲۱ هزار ویزیت در جریان راهپیمایی اربعین

بازگشایی درمانگاه هلال احمر در سامرا در صورت لزوم/ انجام ۵۲۱ هزار ویزیت در جریان راهپیمایی اربعین
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اشاره به صحبت‌های انجام‌شده پیرامون اعزام به سامرا در دور جدید اعزام‌های عتبات گفت: اگر این اتفاق بیفتد، درمانگاه هلال احمر با هماهنگی مسئولان، در سامرا بازگشایی خواهد شد.


سید علی مرعشی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس به موضوع اعزام به سامرا در دوره جدید اعزام‌های عتبات اشاره کرد و گفت: تاکنون که تصمیم قطعی در این مورد گرفته نشده است.

وی ادامه داد: اگر امنیت مسیرها برای اعزام کاروان تأمین شود و اعزام‌ها صورت بگیرد، درمانگاه هلال احمر در سامرا بازگشایی می‌شود.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با بیان اینکه در سال‌های گذشته درمانگاه هلال احمر به زائران سامرا خدمات درمانی ارائه می‌کرد، گفت: در صورت صلاحدید و آغاز سفرهای زیارتی به این شهر، با هماهنگی سازمان حج و زیارت درمانگاه هلال احمر بازگشایی می‌شود.

وی همچنین در مورد خدمات ارائه شده از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در جریان راهپیمایی اربعین گفت: در مجموع 1115 نفر از پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران و امدادگران هلال احمر که همگی داوطلب بودند، در این مراسم به مردم خدمت رسانی کردند.

مرعشی افزود: در مجموع 521 هزار ویزیت در ظرف 20 روز در کشور عراق انجام شده است.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.