پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سه شنبه؛ اولویت های حج تمتع سال 95 اعلام می شود

سه شنبه؛ اولویت های حج تمتع سال 95 اعلام می شود

رئیس سازمان حج و زیارت از فراخوان اولویت های حج تمتع 95 در تاریخ 8 دی ماه خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان  حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی درباره حج تمتع 95 اظهار کرد:  فراخوان حج از 8 دی ماه از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد و ثبت‌نام در كاروان‌های حج تمتع از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه به صورت اينترنتی انجام شود. 

 
وی در ادامه با بیان این مطلب که هزینه حج تمتع95 در دو قسط دریافت می‌شود، افزود: اولین قسط دو هفته پس از ثبت نام دریافت شده و مهلت پرداخت دومین قسط هزینه حج تمتع، هفته اول اردیبهشت سال 95 خواهد بود. 
 
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه هنوز عربستان در مورد افزایش تعداد زائران اعزامی حج ۹۵، اعلام موافقت نکرده است، گفت: فعلا تعداد زائران، همان ۶۴ هزار نفر خواهد بود و در صورت موافقت با افزایش تعداد زائران ما نیز تعداد حجاج را افزایش می دهیم.
 
مهندس اوحدی از تشکیل 5 کمیته آسیب شناسی در سامان حج و زیارت اشاره کرد و گفت: بیش از 2 ماه است که حج 94 مورد ارزیابی قرار گرفته است تا دیگر شاهد این اتفاق ناگوار  نباشیم، در واقع مباحثی جمع بندی شده که در اسفند ماه با مسئولان عربستانی در میان خواهیم گذاشت. 
 
وی در خاتمه تصریح کرد: بحث مطالبات و حقوق زائران را جدی دنبال خواهیم كرد و شركت‌های سرویس دهنده سعودی باید به تعهدات خود به صورت روشن عمل كنند و براساس قراردادهای امضا شده بین دو طرف، امور پیگیری شود.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.