پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت بر مزار شهدای فاجعه منا در مهاباد حضور یافت

رئیس سازمان حج و زیارت بر مزار شهدای فاجعه منا در مهاباد حضور یافت

رئیس سازمان حج و زیارت در سفر امروزش به استان آذربایجان غربی، بر مزار شهدای فاجعه منا در مهاباد حضور یافت و ضمن ادای احترام ، فاتحه خواند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی که امروز - چهارشنبه 23 دی ماه - به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، ظهر امروز به منظور دیدار و دلجویی با خانواده های شهدای فاجعه منای مهاباد وارد این شهرستان شد.

بر اساس  این گزارش رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان در بدو ورود به مهاباد مورد استقبال مسئولین فرمانداری و جمعی از کارگزاران زیارتی و خانواده شهدای فاجعه تلخ منا قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مهندس اوحدی در ورودی این شهرستان در محل یادمان شهدای مهاباد حضور یافت و بر مزار شهدا ادای احترام  کرد و فاتحه خواند.

در ادامه رئیس سازمان حج با عزیمت به محل گلزار شهدای شهرستان مهاباد، بر مزار 24 شهید مظلوم فاجعه منای مهاباد حضور یافت  و ضمن ادای احترام به مقام شهدا، فاتحه خواند.

ملاقات با خانواده های شهدای فاجعه منا و همدردی با آنان و بررسی مسائل و مشکلات آنان از برنامه های سفر رئیس سازمان حج و زیارت به مهاباد خواهد بود.

در فاجعه غمبار منا که همزمان با عید قربان در مسیر رمی جمرات به وقوع پیوست، 461 زائر ایرانی جان خود را از دست دادند که 24 زائر اهل سنت مهاباد نیز در میان قربانیان این حادثه تلخ بودند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.