پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

اعزام دانشگاهیان به عتبات آغاز شد

اعزام دانشگاهیان به عتبات آغاز شد

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با بیان اینکه روز دوشنبه ۲ کاروان زمینی و یک کاروان هوایی از استان‌های کرمان، کردستان و آذربایجان غربی به عتبات عالیات اعزام شدند، گفت: در حال رایزنی با سازمان حج هستیم تا ظرفیت اعزام‌ها را افزایش دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛  محمدرضا فقیهی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اعزام دانشگاهیان به عتبات گفت: روز دوشنبه پنجم بهمن ماه نخستین کاروان‌های دانشگاهیان از استان‌های کرمان، کردستان و آذربایجان غربی به عتبات عالیات اعزام شدند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: روز دوشنبه 3 کاروان 40 نفره که در مجموع 120 نفر می‌شوند از دانشگاهیان کشور به عتبات اعزام شدند که تاکنون 2 کاروان زمینی در مسیر نجف هستند و یک کاروان هوایی به نجف رسیده است.

وی افزود: هم‌اکنون در حال رایزنی برای افزایش سهمیه اعزام دانشگاهیان هستیم و منتظریم تا سازمان حج و زیارت با درخواست ما موافقت کند زیرا استقبال در این دوره بسیار زیاد بود.

فقیهی ادامه داد: اعزام‌ها از دوشنبه آغاز و تا 31 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت و آخرین کاروان این دوره نیز از استان سمنان اعزام خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خاتمه گفت: سه شنبه نیز 3 کاروان از استان‌های فارس، گیلان و خراسان شمالی به عتبات اعزام می‌شوند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.