پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیر کل عتبات سازمان حج خبر داد؛

آغاز اعزام به سامرا / روزانه 10 کاروان به سامرا اعزام می شوند

آغاز اعزام به سامرا / روزانه 10 کاروان به سامرا اعزام می شوند

مدیرکل عتبات سازمان حج از آغاز اعزام زائران به عتبات در سفرهای 23 اسفند به بعد خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت های موجود ، فعلا روزانه 10 کاروان می توانند به سامرا اعزام شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی امروز در همایش مدیران کاروان های نوروزی عتبات از اعزام روزانه 125 کاروان به عتبات در ایام عید نوروز خبر داد و گفت: 180 هزار نفر در پیش ثبت نام های این دوره شرکت کردند که 120 هزار نفر از آنان در ایام 23 اسفند تا 15 فروردین سال آینده به عتبات اعزام خواهند شد.

وی به مدیران کاروان های عتبات تأکید کرد: پیش از اعزام به سفر جلسه توجیهی برای زائران برگزار کنند و نکات مهم سفر را در این جلسات به زائران یادآور شوند.

نظافتی در این همایش به بهبود کیفیت تغذیه زائران عتبات اشاره داشت و گفت: با توجه به توقف در اعزام های عمره مدیران و نیروهای آشپزخانه عمره در عتبات بکار گرفته شده اند همچنین با تلاش صورت گرفته مواد اولیه با کیفیت تر برای تهیه غذای زائران مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام به سامرا در سفرهای از 23 اسفندماه خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت ها فعلا روزانه 10 کاروان به سامرا اعزام خواهند شد و تنها زائرانی می توانند به سامرا اعزام شوند که در هنگام ثبت نام قطعی اعزام به سامرا را انتخاب کرده اند از طرفی تمهیدات تغذیه و امنیت نیز برای همان 10 کاروان مهیا شده است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به تدوین دستورالعمل جدید برای اعزام های این دوره عتبات اشاره کرد و گفت: مدیران آن بخش از دستورالعمل که مربوط به زائران است را به ایشان اطلاع رسانی کنند.

 

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.