پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

معاون سازمان حج : ظرفيت‌هاي جديد در عتبات براي اسكان زائران ايجاد كنيد

معاون سازمان حج : ظرفيت‌هاي جديد در عتبات براي اسكان زائران ايجاد كنيد

جلسه هم انديشي معاون امور حج و زيارت با مسوولان دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت، مدير عمليات و مسئول ستاد شمسا در شهر كربلا، مسئولا بازرسي و حراست و ناظر امنيتي سازمان حج و زيارت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، نشست هم‌انديشي حميد محمدي معاون امور حج و زيارت با مسئولان دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت، مدير عمليات و مسئول ستاد شمسا، مسئولا بازرسي و حراست و ناظر امنيتي سازمان حج و زيارت در شهر كربلا با هدف بررسي چگونگي ارائه خدمات در عتبات عاليات به زائران در ايام خاص به ويژه در ايام تعطيلات نوروز صبح امروز 1 فروردين ماه 95 برگزار شد.

در اين نشست معاون امور حج و زيارت سازمان حج و زيارت با بيان اين كه در ايام تعطيلات و مناسبت‌هايي كه شاهد حضور بيشترين زائران در عتبات هستيم مراكز خدمات رساني به ويژه در بحث اسكان ضعيف بوده و متناسب با حجم تقاضاي مردم و زائران نيست، گفت: اگر بخواهيم درصد نارضايتي زائران در چنين شرايطي كاهش پيدا كند بايد مردم را نسبت به شرايط و وضعيت موجود در كشور عراق به ويژه در شهرهاي زيارتي اين كشور توجيه كنيم تا زائران با مشكلات موجود آشنا شوند.

وي همچنين بر موضوع ارتقاء خدماتي كه به زائران ارائه مي‌شود تاكيد كرد و نكاتي همچون؛ نظارت بر آشپزخانه مركزي و ارتقاء كيفيت غذا، ارتقاء خدمات در همه زمينه‌ها سبب رقابت سالم مي‌شود كه بايد توجهمان را به اين نكته معطوف كنيم و همچنين بر مقوله اطلاع رساني در نحوه خدمات و بيان مشكلات و تغييرات شركت شمسا كه سبب اطلاع و درك درست مردم از شرايط مي‌شود را تذكر داد.

حميد محمدي معاون امور حج و زيارت سازمان حج در پايان به متوليان اسكان در شهرهاي نجف، كربلا و كاظمين توصيه كرد كه براي كشف ظرفيت‌هاي جديد در اين زمينه تلاش كنند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.