پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مراسم بزرگداشت پیشکسوتان سازمان حج و زیارت برگزار شد+عکس

مراسم بزرگداشت پیشکسوتان سازمان حج و زیارت برگزار شد+عکس

مراسم بزرگداشت پیشکسوتان سازمان حج ، همزمان با چهاردهمین سالگرد تأسیس کانون بازنشستگان سازمان حج و زیارت ، با حضور نماینده محترم ولی فقیه و جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مراسم بزرگداشت پیشکسوتان این سازمان عصر امروز(چهارشنبه) همزمان با چهاردهمین سالگرد تأسیس کانون بازنشستگان سازمان حج و زیارت و با حضور جمعی از مسئولین سازمان حج و بعثه مقام معظم رهبری و پیشکسوتان این سازمان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مهدی حمزه ای رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان سازمان حج در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران، تاریخچه ای از تأسیس این کانون ارائه کرد و گفت : این کانون از سال 1380 با حضور 27 کارمند بازنشسته تشکیل گردید و تاکنون روند و نحوه فعالیت آن در حال ارتقا است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت طی سخنانی، رهنمودهایی را ارائه کرد و به تاکید آیات و روایات بر تلاش برای آینده ای روشن اشاره کرد.

در پایان این مراسم از همکارانی که در سال جدید به جمع بازنشستگان این سازمان و پیشکسوتان سازمان حج و زیارت پیوستند تقدیر شد. 


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.