پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق برگزار شد

محمد جواد دانشيار در مراسمي با حضور حميد محمدي، معاون  سازمان حج و زيارت، حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بعـثه مقام معظم رهبري در عراق، به عنوان مدير جديد دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق معرفي شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حميد محمدي معاون امور  حج و زيارت سازمان حج در اين مراسم كه حسينيان سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلا و ساداتي فر سركنسول جمهوري اسلامي ايران در نجف حضور داشتند با قدرداني از زحمات مصطفي قاسمي رييس سابق دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق، ابراز اميدواري كرد با افزايش سقف اعزام زائران به عتبات عاليات تعداد بيشتري از عاشقان اباعبدالله الحسين بتواند مراقد مطهر امامان معصوم را در عراق زيارت كنند.

وي از دفتر نمایندگی حج و زيارت در عراق و ستاد عمليات شمسا خواست كه خود را براي پذيرايي از تعداد بيشتري از زائران عتبات عاليات، آماده كنند و خدمات مناسبي به زائران ايراني ارائه نمايند.

محمد جواد دانشيار مدير جديد دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در كشور عراق نيز در ادامه مراسم كه شمار زيادي از مسوولين و مقام هاي سازمان حج و زيارت و روساي محلي و شركت هاي وابسته به شمسا حضور داشتند وجه مشترك همه ايرانيان و عراقي را افتخار خدمت و خادمي زائران عتبات عاليات، دانست.

دانشيار در اين نشست با اشاره به اينكه زائراني كه به عتبات مشرف مي شوند شايسته خدمات بيشتر هستند، گفت: زائران عتبات عاليات دلسوخته هايي هستند كه براي زيارت سرور و سالار شهيدان ، ابوالفضل العباس(عليه السلام) و امام علي (عليه السلام) به اين سرزمين مي آيند لذا ما وظيفه داريم با تمام توان در خدمت آنها باشيم.

در ادامه اين مراسم حكم انتصاب محمد جواد دانشيار قرائت شد.

در اين حكم سعيد اوحدي معاون وزير و رييس سازمان حج و زيارت با توجه به تعهد و شايستگي و توانمندي آقاي دانشيار در امور عتبات عاليات وي را به عنوان مدير دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در كشور عراق منصوب كرده است.

در اين مراسم علاوه بر حميد محمدي معاون امور حج و زيارت سازمان حج، محسن نظافتي مديركل دفتر برنامه ريزي و نظارت بر امور عتبات عاليات، حسين اسماعيلي مدير نظارت و بازرسي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت، سيدعباس حسيني مديركل اسكان و تغذيه زائرين و ناصر خدر نژاد مدير عامل شركت شمسا نيز حضور داشتند.

در اين مراسم همچنین از  تلاش های مصطفي قاسمي  در دوران تصدي رياست دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق تقدير شد.

مصطفي قاسمي طي سخناني با تبريك به آقای دانشيار مدير جديد دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق گزارشي از دوره فعاليت خود در اين كشور ارائه كرد و گفت تمام زير ساخت ها براي خدمت رساني به زائرين فراهم است و جناب آقاي دانشيار قطعا با سوابق درخشاني كه در امور حج و زیارت دارند، منشا خير و بركات زيادي خواهند شد.

گفتني است، مصطفي قاسمي رييس سابق دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق طي حكمي از سوي رياست سازمان به سمت مشاور رييس سازمان حج در امور زيرساخت هاي عتبات عاليات برگزيده شد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.