پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیر حج و زیارت استان قزوین با مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین دیدار کرد

مدیر حج و زیارت استان قزوین با مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، علیرضا کلانتری مدیر حج و زیارت استان قزوین با مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین پیرامون جلوگیری از اعزام زائرین عتبات عالیات توسط افراد غیرمجاز و آزادبر در دفتر استانداری دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار کلانتری مدیر حج و زیارت استان ضمن تشریع نحوه اعزام زائرین به عتبات عالیات، گفت: افرادی در جامعه اعم از حقیقی و حقوقی نسبت به اعزام زائرین عتبات عالیات بدون مجوز سازمان حج و زیارت اقدام می نمایند که با توجه به نداشتن شرایط قانونی مشکلات عدیده ای را برای اینگونه زائرین ایجاد می نمایند که این مدیریت با طرح دعوی از این افراد در محاکم دادگستری عزم جدی در جلوگیری از فعالیت این افراد دارد.

مدیر حج و زیارت استان در خصوص نحوه ثبت نام زائرین پیاده روی اربعین بیان داشت: زائرین می توانند از روز اول مردادماه نسبت به ثبت نام خود در سامانه سماح به نشانی samah.haj.ir  مراجعه نموده و طبق برنامه ریزی انجام شده،از اوایل شهریور برای زائرین پیاده روی اربعین ویزا صادر می گردد.

مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین نیز ضمن اعلام حمایت از عملکرد مدیریت حج و زیارت استان جهت جلوگیری از فعالیت این افراد در جامعه بیان داشتند با طرح این موضوع در جلسه شورای تامین استان می توان تا حدود زیادی جلوی این افراد را بگیریم.


 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.