پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیر حج و زیارت استان گیلان

تشويق مديران و عوامل زيارتي جهت حضور در اجتماع اربعین حسینی (ع)

همه عوامل و مدیران زیارتی جهت هر چه با شکوهتر نمودن اجتماع عظیم اربعین حسینی (ع) وارد این عرصه شوند.
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص هر چه با شکوهتر برگزار نمودن اربعین حسینی (ع) و همچنین مردمی ماندن این اجتماع عظیم، صبح امروز مورخ 95/05/11 جلسه ای در محل حج و زيارت استان گيلان با حضور  مدیر حج و زیارت و نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت گیلان و کارگزاران زیارتی تشکیل گردید.
در این جلسه حجت الاسلام محمدرضا شفیعی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت گیلان به نشست هایی که با ائمه جمعه شهرستان های مختلف استان در خصوص چگونگی ثبت نام و برگزاری اربعین حسینی (ع) امسال برگزار نمودنداشاره و  توضیحاتی ارائه نمودند.
سپس حسن فعال ضمن تشویق همه کارگزاران و عوامل زیارتی زیر مجموعه نسبت به حضور در این عرصه، فعالیت بیشتر آنان در خصوص هر چه مردمی تر برگزار شدن این اجتماع عظیم درخواست نموده و به مديران دفاتر تاكيد کردند:  در حج سال جاري زايرين ايراني به دليل صدور ويزاي الكترونيكي امكان اعزام از هيچ كشور ثالثي را نخواهند داشت پس به نحوي به اطلاع مردم رسانده شود تا فريب عده اي سودجو را  نخورند
مدیر حج و زیارت گیلان اعلام داشت: پیش ثبت نام عتبات عالیات برای اعزام از تاریخ 13 شهریور الی 15 آبان که در آن عرفه، تاسوعا و عاشورا می باشد از 5 الی 15 مرداد ماه در حال انجام می باشد.
فعال بیان داشت: 14 الی 20 مردادماه مقارن با هفته اول ذیقعده امسال همانند سال های گذشته به عنوان هفته حج می باشد.
وی در ادامه جلسه اعلام داشت: طبق آمارهای موجود و مقایسه آن با 4 ماهه اول سال گذشته، اعزام زائر به عتبات عالیات با رشد 15.6 درصدی صورت گرفته است.
در پایان  حسن فعال مدیر حج و زیارت گیلان در خصوص اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با افراد و دفاتر غیرمجاز در امر اعزام زائر به کشور عراق مواردی را بیان نمود.
محمد گرانمایه امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.